Detail ponuky

Pekný rodinný dom Tvrdošovce - Tvrdošovce

  • RD Tvrdošovce Gorkého 14 p. Babincova
  • Tvrdošovce 1
  • Tvrdošovce 2
  • Tvrdošovce dieľňa s pivnicou
  • Tvrdošovce pohľad dvor
  • Tvrdošovce pohľad z dvora

Na predaj dohodou - Rodinný dom

Predáme pekný rodinný dom v obci Tvrdošovce, vzdialenej severozápadne od Nových Zámkov 15 km , na trase NZ – Bratislava .
Obec patrí do mikroregiónu Cergát  – Váh..
V obci je materská škôlka, základná škola , klub dôchodcov, zdravotné zariadenie, banka, pošta, knižnica, káblová tel., rybárske združenie . 3x ročne vychádza časopis Tvrdošovský spravodaj. Nájdeme tu aj jazdiareň, termálne kúpalisko,  kaviarne, reštaurácie, pizzériu, obecnú  políciu.

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojací, prízemný  rodinný dom s predzáhradkou.. Dom bol postavený začiatkom 70 ich rokov. …Strecha domu je vo veľmi dobrom stave . Dom je v pôvodnom , udržiavanom stave, nový majiteľ si ho môže prerobiť podľa vlastných predstáv a fantázie.
Pozostáva z  chodby, (vstupné dvere sú nové plastové) 4 priestranné, svetlé izby,( plastové okná v troch izbách, na štvrtej izbe drevené okno),  kuchyňa, špajza,(pôvodné okná)  kúpeľňa, toaleta, …Celý dom má príjemnú atmosféru.
V zadnej časti domu( v pôvodnej časti )je vytvorená tzv. letná kuchyňa , v ktorej je zavedená voda, plyn, a má aj malú komôrku,stropy sú drevené, trámové  vo výbornom stave…   dalej sú tu hospodárske budovy ,  samostatne stojacá dieľňa  s dvomi miestnosťami, podpivničená. Pozemok je pekný široký, s možnosťou výborného parkovania vo dvore. Pozemok je o rozlohe 1280m2.
V dome je plynové kúrenie, elektrika, vlastná studňa ako aj obecná voda, žumpa.

Mapa

Podobné nehnuteľnosti

IMGP8105
Na predaj

2 izbový byt

Predáme 2 izbový byt v osobnom vlastníctve, na 5… Viac

dohodou